BEHYP s.r.o., bezpečnost a hygiena práce, Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava-Zábřeh, tel.: 603 180 583, email: info@behyp.cz

Kniha o bezpečnosti práce

Nabízíme Vám praktickou a odbornou publikaci o bezpečnosti práce s názvem:

Krok za krokem v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci s poznatky z praxe

Kniha o bezpečnosti práce

Cílem knižní odborné publikace je popsat práci, činnosti, úkoly a základní povinnosti odborně způsobilé osoby pro úkoly v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Autor zde uvádí praktické poznatky a informace o bezpečnosti a hygieně práce, které často někteří vedoucí zaměstnanci i zaměstnanci stále nepovažují za součást svých pracovních povinností a naznačují, že jde o nutné zlo. Tato publikace je určena především pro začínající bezpečností techniky a statutární zástupce firem.

Odbornou publikaci pokřtil Bc. Jaroslav Urbánek (prezident asociace techniků bezpečnosti práce a požární ochrany České republiky a soudní znalec v oboru bezpečnosti práce).

Tuto praktickou knížku Vám zašleme přímo do firmy nebo domů na Vaši adresu poštou. Cena odborné publikace je pouze 299 Kč včetně DPH a poštovného.

K objednání knihy využijte, prosím, kontaktní formulář.. Pozor - k dispozici je už posledních 7 výtisků. Autor knihy Karel Jařabáč

Objednejte si knihu ještě dnes

Víte, že…

  • je zaměstnavatel povinen zajistit si odborně způsobilou osobu k prevenci rizik BOZP, tzn. kvalifikovaného bezpečnostního technika?

Osvědčení PO

Osvědčení
Zvětšit

Certifikát BOZP

Osvědčení
Zvětšit

Naši partneři


| Nahoru ↑